Tüm İllere Tüm Dillerde Yeminli Tercüme Hizmeti – 0850 380 10 40

Yeminli tercüme hizmeti, noter onaylı tercüme hizmetinden biraz farklıdır. Aslında noter onaylı tercümenin bir önceki aşamasıdır. Yani çevirisi yapılmış belge yeminli tercüman tarafından kaşelenip imzalanır. Her türlü resmi belge noter yeminli tercüman tarafından tercüme edilmelidir. Tercümenin sorumluluğunu tamamen tercümeyi yapan yeminli tercüman üstlendiğinden dolayı, hiçbir şekilde hata kabul etmeyen bir resmi tercüme türüdür. Birçok kurum sadece yeminli tercümesi yapılmış olan belgeyi kabul etmektedir fakat, örneğin YÖK denklik işlemlerinde gerekli olan diploma, transkript ve diploma eki gibi denklik belgelerinin tercümesi, noter onayı yapılmadan hiçbir şekilde geçerli sayılmamaktadır, ayrıca yine verilecek kuruma göre değişiklik gösterebilecek olan Apostil tasdiki, Milli Eğitim Bakanlığı onayı, Dışişleri Bakanlığı onayı, Kaymakamlık onayı ve bunun gibi diğer tasdik işlemlerini de talebiniz üzerine sizin adınıza yaptırabilmekteyiz.

Kızılay Yeminli Tercüme

Proses Ankara Kızılay Yeminli Tercüme Bürosu, yeminli ve diğer tüm tercüme çözümlerinizde en doğru adrestir.

Firmamız tüm tercüme süreçlerini takip ederek her konuda yardımcı olmaktadır. PROSES YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU tarafından alacağınız yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti ile belgelerinizi birçok resmi kurumda kullanabilirsiniz. Yeminli tercüme gerektiren bazı belgeler; Pasaport, Doğum Belgesi, Ölüm Belgesi, Diploma, Diploma Eki, Epikriz Raporu, Hasta Raporları, Ehliyet, Boşanma Belgeleri, Hukuki Belgeler, Evlilik Belgeleri, Özgeçmiş, Adli Sicil Kaydı, Transkript, Sabıka Kaydı, Kimlik, Denklik Belgeleri, Evlenme Belgeleri, Evlilik Cüzdanı, Banka Dökümü, SGK Hizmet Dökümü, Şartnameler, Ticari Sözleşmeler, Patent, Yetkinlik Belgeleri, Vergi Levhası, Vekaletname, Muvafakatname gibi belgelerdir. Bu tür belgelerin haricinde ayrıca, kurumsal firmaların da sözleşme v.b. bazı metinler için yeminli tercüme ihtiyacı olmaktadır. Tüm bu belgelerin tercüme ücretleri belgedeki yazı yoğunluğuna göre değişmektedir. Proses Yeminli Tercüme, Ankara’da ve tüm Türkiye’de iddialı yeminli tercüme fiyatları ile sürekli tercih edilmektedir. Yeminli tercüme hizmeti için bize ulaşın: 0(850) 380 10 40

Yeminli Tercüman, Noter Onaylı Tercüme, Apostil İşlemlerinizin Öneminin Farkındayız

Tercüme sektörü, ciddi sorumluluk ve dikkat gerektiren bir sektördür. Bazı tercümelerde en ufak bir hata dahi çok büyük sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle işi uzmanına yaptırın. Profesyonel tercümanları ile ciddi işlerin altından başarıyla kalkmış olan firmamız sayesinde kaliteli tercümeyi fark edin.

Ankara’da Yeminli Tercüman İhtiyaçlarınız İçin Kaliteli Tercümanlar Sağlıyoruz

Bünyemizde bulunan profesyonel yeminli tercümanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

info@prosestercume.com  prosestercume@gmail.com