En Uygun Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri - 0850 380 10 40

* En Uygun Ankara Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri genel / standart, teknik, hukuki gibi konularına ve dillerine göre her proje için ayrı olarak belirlendiğinden dolayı en doğru fiyatlandırma metinler/belgeler incelenerek yapılmalıdır, en uygun tercüme ücretleri hakkında bilgi almak için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercüme Ücretleri Nasıl Hesaplanıyor?

Tercüme ücretlerimiz, belge / metninizin çevrileceği dil, süre, dosyalarınızın kaç sayfa olduğu gibi birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. En doğru fiyat hesaplamasını, çevrilmesi gereken dosyalarınızı bize ilettiğinizde belirleyebiliriz. 1 sayfa tercüme fiyatı, belgenizin türüne, çeviri yapılacak dile ve sayfa sayısına göre 100 TL ile 400 TL arasında değişebilmektedir. Proje sorumlularımız, indirim talep ettiğinizde fiyatta yardımcı olmaktadırlar.

Sözlü Tercüme Ücretlerimiz

Proses Tercüme, En Uygun Ankara Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri sunmasının yanı sıra, sözlü tercümelerde de bireysel ve kurumsal müşterilerimize en makul sözlü tercüme ücretleri sağlamaktadır. Sözlü tercüme fiyatlandırması, tercüme yapılacak güne, tercüme diline ve süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Deşifre hizmeti ücretleri ise, video / ses kaydının dil ve aksanına, süresine ve içeriğine göre değişmektedir.

Belgenizdeki Karakter Sayısı Nasıl Hesaplanır?

Karakter sayısını hesaplamak için; word dosyasında üst menüdeki "gözden geçir" bölümünden "sözcük sayımı" nı seçerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Metninizdeki kelime ve/veya karakter sayısını bulmak hakkında daha detaylı bilgiye, sözcük sayımını gösterme linkinden ulaşabilirsiniz.

Not: Çeviri niteliğine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterebilir. Hukuki, medikal ve teknik çeviri ücretleri bir miktar artmaktadır. Tercüme ücretlendirmesi boşluksuz 1000 karakter (yaklaşık 180 kelime) üzerinden yapılmaktadır. 1000 karakterin altındaki çevirileriniz için 1000 karakter ücreti alınır.

En Uygun Ankara Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri
Tercüme ücreti hesaplamayı bize bırakın! 0850 380 10 40 - Whatsapp ya da e-posta aracılığıyla göndereceğiniz word, pdf, resim veya herhangi bir formattaki belgenizin çeviri ücretini anında size bildirelim.

Not: Tercüme noter tasdiki ücreti, tercüme fiyatlarına dahil değildir. Noterlik ve tercüme büroları birbirine bağlı çalışan ayrı kurumlardır. Tarafımızca verilen noter onay ücretleri net değil, ortalama ücretlerdir. Net noter ücreti tercüme tamamlandıktan sonra noterlik veznesinde belirlenmektedir.

En Uygun Ankara Yeminli ve Noter Onaylı Tercüme Ücretleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bizden fiyat almadan tercüme yaptırmayın!

E-posta:  info@prosestercume.com - prosestercume@gmail.com

Tel: 0(850) 380 10 40

Tıkla, Whatsapp üzerinden fiyat teklifi al: 0(850) 380 10 40

Proses Tercümeyi Tercih Eden Kurumlar