Kızılay yeminli tercüman

Kızılay Yeminli Tercüme

Ankara Kızılay Yeminli Tercüme büromuz en hızlı ve en kaliteli yeminli tercüman kadrosu sayesinde bireysel ve kurumsal her alanda uygun fiyatlı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Kızılay Yeminli Tercüme büromuzdan online olarak da tercüme hizmeti alabilirsiniz. Tüm tercümanlarımız noter yemin zaptına sahip yurtdışı geçmişi olan adli bilirkişi tercümanlarıdır. Kızılay Yeminli Tercüman hizmeti veren büromuzdan noterde yeminli tercüman istenen tüm işlemler için, nikah dairelerinde yeminli tercüman işlemi için, tapuda yeminli tercüman işlemi için ve diğer tüm yeminli tercüman ve adli bilirkişi tercüman işlemleriniz için tercüman tedariği sağlayabilirsiniz.

Resmi Evrak Tercümesi

Her türlü resmi evraklarınız için tüm dillerde uygun fiyatlı yeminli tercüman kadromuzla tercümelerinizi hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. Resmi makamlara sunulmak üzere bağlı olduğumuz noterlikten noter onayı, kaymakamlık onayı, Dışişleri Bakanlığı onayı ve Konsolosluk onayı süreçlerinizi en hızlı şekilde takip ediyoruz.

Diğer Alandaki Tercümeler

Teknik, medikal, patent, akademik, hukuki metinlerinizin tercümesini Kızılay Yeminli Tercüme büromuzda alanında uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

Kızılay Sözlü Tercüme

Yeminli sözlü tercüme hizmetleri sayesinde noterlik, tapu, ticaret odası, nikah daireleri gibi resmî kurumlardaki yeminli tercüman ihtiyacınızı Proses Kızılay Tercüme Bürosu karşılamaktadır. Yabancı iş ortaklarınızla yapacağınız toplantı, mülakat, iş görüşmeleri v.b. tüm alanlarda tüm dillerde dilediğiniz adrese sözlü tercüman sağlamaktadır.

Kızılay Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Kızılay’da noter onaylı tercüme hizmeti sunan noter yeminli tercüme büromuz, tüm dillerde ve tüm resmî belgelerde noter onaylı tercüme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bağlı olduğumuz noterlik sayesinde işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kızılay Deşifre Hizmeti

Bireysel ve kurumsal alanda Ankara’nın en kaliteli ve en hızlı deşifre hizmetini sunmaktayız. Video ve ses kaydının yazıya aktarılması işlemi olarak bilinen deşifre hizmetimiz Türkçe ve İngilizce dillerinde ağırlıklıdır. Türkçe deşifre hizmetimiz profesyonel deşifrajlarımız tarafından; İngilizce deşifre hizmetimiz ise İngilizce dilini ana dil seviyesinde bilen, akıcı şekilde konuşabilen tercümanlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Deşifre hizmeti hakkında detaylı bilgiyi https://prosestercume.com/tr/desifre linkinden alabilirsiniz.

Kızılay Apostil Hizmeti

Evraklarınızın apostil tasdiki işlemini Kızılay apostil hizmeti sağlayan yeminli tercüme büromuz aracılığıyla Ankara’daki en uygun fiyatlara sağlamaktayız. Apostil onayı hakkında detaylı bilgiyi https://prosestercume.com/tr/apostil-tasdiki linkinden alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir