Deşifre ve Transkripsiyon Nedir? 

Deşifre hizmeti, konferans, seminer, panel, toplantı gibi organizasyonlarda CD, DVD veya herhangi bir kayıt cihazına kaydedilen mp3, mp4, Wav, Mpg, Mpeg, Wmv gibi formatlardaki Türkçe veya yabancı dildeki ses kaydı / videonun, yazılı olarak word dosyasına birebir aktarılması hizmetidir.

Proses Tercüme, Türkçe veya herhangi bir dildeki ses kaydı / video dosyalarını yazıya aktararak, gerektiği takdirde de istenen dile deşifre tercümesi gerçekleştirir. Ses kaydı veya videonuz, talep ettiğiniz dile deşifre tercümesi gerçekleştirilerek dilediğiniz formatta tarafınıza sunulmaktadır. Bu aşamada metinleriniz dil bilgisi kurallarına, yazım ve noktalamaya dikkat edilerek titizlikle hazırlanır. Ses kaydınız / videonuz, medya deneyimi olan deşifre personellerimiz tarafından herhangi bir program kullanılmadan hazırlanmaktadır. Program ile yapılan deşifreler yazım / imla kurallarına uygun olmamaktadır.

En uygun fiyatlı deşifre hizmeti sunan deşifre alanında da güçlü referanslara sahip firmamızdan kaliteli deşifre hizmeti alabilirsiniz. Firmamız, ülkemiz ve dünya çapındaki pek çok tanınmış kuruma deşifraj & transkripsiyon hizmeti sağlamaktadır. Deşifre hizmeti, medya deneyimi olan deşifre uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm konuşmalar eksiksiz olarak ve doğru şekilde aktarılmaktadır.

Ankara deşifre firması ile Ankara ve diğer tüm şehirlere online olarak deşifre yapılmaktadır. Ayrıca İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça dillerinde de profesyonel deşifre hizmeti sağlamaktayız. 

Talebiniz üzerine ortalama 3 dakikalık deneme amaçlı deşifre işlemini ücretsiz olarak sunmaktayız.

Deşifre & Transkripsiyon Hizmeti

Deşifre & Transkripsiyon Hizmeti Ücretleri

Ankara deşifre ücretleri ses kaydının hangi dilde olduğuna ve deşifre edilmesi gereken ses kaydının kaç saat olduğuna göre değişmektedir. Deşifre ücretleri ile ilgili bilgi almak için sürekli olarak online olan Whatsapp numaramızdan bizlere ulaşarak anında bilgi alabilirsiniz. 10 saat üzerindeki projeler için indirimli fiyat uygulanmaktadır.

Deşifraj & transkripsiyon ücretleri ses kaydının / videonun süresine, diline, türüne ve hatta aksanına göre değişiklik göstermektedir. Deşifre hizmeti fiyatları hakkında bilgi almak ve Deşifre tercümesi yaptırmak için, 0(850) 380 10 40 numaralarımızdan bize ulaşabilir, info@prosestercume.com – prosestercume@gmail.com mail adreslerimiz ile iletişime geçerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Deşifre Çevirisi Yaptığımız Diller

Ses kaydının kalitesi ve konuşmanın netliğine göre tüm dillerde deşifre (transkripsiyon) tercümesi yapmaktayız. Ağırlıklı olarak Türkçe ve İngilizce deşifre hizmeti sunuyoruz. 

Deşifre işlemleriniz için tecrübeyi tercih edin…

Etiketler: Deşifre tercüme, ses kaydı transkripsiyon, deşifre ücretlerideşifraj hizmeti, deşifraj ücretleri, ankara deşifre, İstanbul deşifraj