Nikah Tercümesi Hizmeti ve Yeminli Nikah Tercümanlığı Hizmeti

Değişen ve gelişen kültürel etkileşimin sonucu olarak, dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de yabancı vatandaş ile evlenme giderek yaygınlaşmaktadır. Bu nedenle Türkiye’de yabancı vatandaş ile nikah süreci de artık kolaylaşmaktadır. Böyle bir evlilik gerçekleştirebilmek için öncelikle gerekli evrakların tercümesi yapılarak bağlı olunan evlendirme dairesine başvuruda bulunulması ve nikah için gün alınması gerekecektir. Bu aşamada evlendirme dairesinden söz konusu dil için evliliğin resmiyet kazanması açısından önem arz eden bir nikah tercümanı talep edilmektedir. Nikah tercümanlığı için yeminli tercüman gerekmektedir. Çiftlerin vekalet verdiği tercüman, nikah esnasında nikah memurunun söylediklerini karşı tarafa birebir ileterek, nikah işlemini sorunsuzca gerçekleştirmektedir.

Proses Tercüme olarak, nikah başvurusu için gerekli olacak tüm yeminli tercüme işlemlerinizi ve akabinde yabancı vatandaş ile gerçekleşecek nikahınız için nikah tercümanınızı sizlere sağlamaktayız. 

Bulunduğunuz bölgede ihtiyaç duyduğunuz dilde nikah tercümanı yok mu? Endişelenmeyin, Proses Tercüme Türkiye’nin her yerine nikah dairelerinde tercüme hizmeti vermektedir.

Nikah Tercümesi Yaptığımız Diller;

İngilizce Nikah Tercümanı, Almanca Nikah Tercümanı, Fransızca Nikah Tercümanı, Rusça Nikah Tercümanı, Arapça Nikah Tercümanı, Çince Nikah Tercümanı, Farsça Nikah Tercümanı, Felemenkçe Nikah Tercümanı, Hollandaca Nikah Tercümanı, İtalyanca Nikah Tercümanı, Azerice Nikah Tercümanı, Gürcüce Nikah Tercümanı, Romence Nikah Tercümanı, Türkmence Nikah Tercümanı, Ukraynaca Nikah Tercümanı 

Etiketler: Nikah Tercümesi, Sözlü Tercüman, Nikah Tercümanı, Nikah Tercüme ÜcretleriSözlü Tercüme Ücretleri