Doğru, hızlı ve profesyonel çeviriyi ilke edinen, Ankara merkezli Proses Tercüme, tarafımıza güvenerek teslim ettiğiniz önemli belgelerinizin tercümesini hassasiyetle yapar ve uzman editörler tarafından gerekli kontrollerini yaparak talep ettiğiniz sürede teslimini sağlar. Tüm alanlarda tercüme ve deşifre hizmetlerinin yanı sıra, aynı zamanda yeminli ve noter onaylı tercüme, apostil tasdiki, Dışişleri Bakanlığı onayı ve Konsolosluk onayı hizmetleri de sağlayarak, kısa sürede sektörde aranan firmalardan biri durumuna gelmiş bulunmaktayız. Sağlamakta olduğumuz müşteri memnuniyeti sayesinde sürekli olarak artan ve büyüyen müşteri kitlemiz, en büyük referansımızdır.

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmekteyiz. Tüm tercümanlarımız düzenli olarak çalıştığımız, güvenerek işimizi teslim ettiğimiz ve işinde uzmanlaşmış kişilerdir. Üstün hizmet ilkemiz gereği, özellikle eğitim veya iş için yurt dışında bulunmuş olan, uzun yıllar çeviri ile uğraşan tercümanları tercih ediyoruz.

Proses Tercüme bünyesindeki tercümanlar, tercüme yapacağı dile ana dil seviyesinde hakimdir ve bu sayede tercüme metni her zaman doğru ve kusursuz bir şekilde çevrilmektedir. Tüm tercümanlarımız önemli kamu kurumlarına ve özel kuruluşlara sıklıkla yazılı ve sözlü olarak tercümanlık hizmeti vermektedir. Tamamı profesyonel olarak tercümanlık alanında uzmanlaşmış tercümanlardır.

 

 

Tercümenizi Bize Teslim Edin, Rahat Edin...

Belgelerinizin tercümesi yapıldıktan sonra; noter onayı gerekiyorsa bu işlemi de sizin için takip ediyor, ayrıca belgenizin yurt dışında geçerli olmasını istiyorsanız, bunun için gerekli olan apostil tasdiki işlemini de yaptırıyoruz. Eğer başka şehirde yaşıyorsanız, belgelerinizi kargo ile elinize ulaştırıyoruz. Ayrıca şirketimiz, tercümesi yapılan tüm belgelerinizi tarafınıza teslim ettikten sonra, dijital arşivde uzun süre saklı tutar. Daha sonra tercüme etmiş olduğumuz belgeye ihtiyaç duyduğunuz takdirde, size ulaştırır.

Başarımızın altında yatan en temel ilkelerimiz; kaliteli tercüme hizmeti, uygun tercüme fiyatları, hizmet sonrası destek ile sağlanan müşteri memnuniyeti ve belgelerinizin gizliliğini koruma anlayışımızdır. Ayrıca uzman yeminli tercüman kadromuz ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına önem vererek sürekli memnuniyeti sağlıyoruz. Edindiğimiz tecrübemiz ışığında sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Gelin, siz de bizimle beraber kalitenin farkını yaşayın.

Misyonumuz

Pek çok saygın kuruma hizmet vermekte olan Ankara Proses Yeminli Tercüme, tercüme ve transkripsiyon ihtiyacı olan müşterilerinin taleplerini deneyimli tercüman kadrosu sayesinde en iyi şekilde karşılamakta ve üstün hizmet anlayışı gereği sektörün tercüme ihtiyaçlarına hızlı, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler ile %100 müşteri memnuniyeti elde etmektedir.

Vizyonumuz

Sektördeki gelişim ve değişimlere ayak uydurarak, alanında en iyisi olup, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar kaydederek ve sektörde denenmemiş, farklı atılımlar ortaya çıkararak, talepleri en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz.

Kurumsal Müşterilerimize Özel Tekliflerimiz İle Her Türlü Tercümenize Ortağız...

Küresel ölçekte iş yapmanıza, temel pazarlarınıza ulaşmanıza ve iş ortaklarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için eksiksiz çeviri hizmetleri sunmak konusunda uzmanız.

Şirket ihaleleriniz için kaliteli ve hızlı yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız.